G2 Reality s.r.o.

Reality Zlín - prodej, pronájem a rekonstrukce nemovitostí

NA PRODEJ RODINNÝ DŮM V LOUČCE

Loučka, Valašské Klobouky

Vlastnosti

  • Garáž

Detaily

Nabízíme k prodeji prostorný, moc hezký, částečně podsklepený, vícegenerační dům v obci Loučka u Val. Klobouk.

Zdivo domu plné cihly, topení plynové se zánovním plynovým kotlem Protherm, el. bojler Dražice, nová elektroinstalace, nová plastová okna, napojení na obecní kanalizaci, voda z vodovodního řadu, střecha pokryta novou plechovou krytinou.

Umístění na pozemku o ploše 1.196 m2, který nabízí možnosti využití zahrady a posezení k relaxaci, zahradničení, pěstování okrasných a ovocných stromů, vhodné i pro rodiny se psem a pro všechny, kteří mají rádi prostor kolem sebe.

V těsné blízkosti domu se nachází nové dětské hřiště.

Dispozice domu:

sklepní prostory – 56,4 m2

přízemí – samostatný byt po kompletní rekonstrukci 3+1 a byt 2+1 po částečné rekonstrukci. Celková plocha přízemí včetně koupelny, WC a chodeb je 169,34 m2

podkroví – nyní 2+1 s WC s možností využití a rozšíření o další místnosti a vybudování následné bytové jednotky až do velikosti 5+1 nebo 2x 2+1. Celková současná podlahová plocha podkroví 80 m2 s možností rozšíření o další tři místnosti o další ploše cca 60 m2.

Nynější podlahová plocha k okamžitému využití – 250 m2 s možností rozšíření o dalších 60 m2 + sklep + garáž

garáž – 20 m2.

Bezproblémové parkování pro několik aut na vlastním pozemku.

Energetická náročnosti domu: G.

Dům nabízí nepřeberné možnosti využití ať už jako rodinný dům pro velkou rodinu s dětmi, vícegenerační bydlení, spojení bydlení a podnikání, bydlení a pronajímání jedné nebo dvou až tří jednotek, dále například investiční dům s vybudováním tří bytů 2+1 a jeden 3+1 nebo díky prostoru více než 300 m2 podlahové plochy a mnoha místností k vybudování ubytovny, která by mohla být brzy při budování blízké budoucí vlachovické přehrady plně obsazena až třiceti ubytovanými osobami.

V Loučce jsou díky velkým firmám velmi dobré pracovní možnosti, nachází se zde školka, obchod, restaurace, sportovní a kulturní možnosti a také domov důchodců.

Spojení s blízkými Luhačovicemi, Zlínem, Val. Klobouky je zajištěn autobusem.

 

Dům dobře udržovaný k okamžitému nastěhování a bydlení ve zrekonstruovaných prostorech.

K nastěhování dle dohody.

 

Požadovaná cena: 6.390.000,-Kč.

S financováním vám rádi pomůžeme.

Velmi doporučujeme prohlídku, při které vás rádi provedeme, vše ukážeme a probereme veškeré možnosti využití tohoto jedinečného domu.

  • ID: 8345
  • Publikováno: 2. 7. 2024
  • Aktualizováno: 15. 7. 2024
  • Zobrazeno: 57
error: Content is protected !!