G2 Reality s.r.o.

Reality Zlín - prodej, pronájem a rekonstrukce nemovitostí

Připravujeme

Byt 2+kk v Uherském Brodě, ulice Větrná

Připravujeme k prodeji byt 2+1 po nově provedené kompletní rekonstrukci. Kompletní rekonstrukce = nová kompletní elektroinstalace včetně zásuvek, vypínačů a svítidel, nové odpady a vodoinstalace, nové omítky, nová výmalba, na stropech sádrokartonové podhledy s LED osvětlením, nová, zděná koupelna se sprchovým koutem, nové podlahy, nové dveře, nová, nadstandardní kuch. línka na míru s vestavnými spotřebiči Bosch, atd.
Předpoklad dokončení duben 2022.

Byt 4+kk ve Zlíně, ulice Přílucká

Připravujeme k prodeji byt 4+kk po nově provedené kompletní rekonstrukci. Kompletní rekonstrukce = nová kompletní elektroinstalace včetně zásuvek, vypínačů a svítidel, nové odpady a vodoinstalace, nové omítky, nová výmalba, na stropech sádrokartonové podhledy s LED osvětlením, nová, zděná koupelna se sprchovým koutem, nové dřevěné a vinylové podlahy, nové dveře, nová, nadstandardní kuch. línka s vestavnými spotřebiči Bosch, atd. Doporučujeme – jedinečná nabídka.
Dokončení leden 2022.

Byt 1+kk Luhačovice, ulice Rumunská

Připravujeme k prodeji byt 1+kk po nově provedené kompletní rekonstrukci. Nová elektroinstalace, voda, odpady, topení, podlahy, omítky, dveře, výmalba, fasáda, atd. Nová koupelna se sprch. koutem, WC zvlášť. Nová, nadstandardní kuch. linka na míru s vestavnými spotřebiči Bosch.
K prodeji v lednu 2022.

Byt 3+kk ve Zlíně, ulice Benešovo nábřeží

Připravujeme k prodeji byt 3+kk ve Zlíně, ulici Benešovo nábřeží. Kompletní rekonstrukce = nová kompletní elektroinstalace včetně zásuvek, vypínačů a svítidel, nové odpady a vodoinstalace, nové omítky, nová výmalba, na stropech sádrokartonové podhledy s LED osvětlením, nová, zděná koupelna se sprchovým koutem, nové dřevěné a vinylové podlahy, nové dveře, nová, nadstandardní kuch. línka s vestavnými spotřebiči Bosch, atd.
Dokončení březen 2022.

Rezidence Nela Luhačovice – výhradní prodejce g2 reality s.r.o.

Vila G2 Zlín – Paseky – malometrážní byty k pronájmu

Vila G2 Zlín – Louky, byty 2+1, 2+kk, a 1+kk k pronájmu

Byty 3+kk, 2+kk a 1+kk k pronájmu Napajedla, Masarykovo náměstí

Vila G2 Zlín – Obeciny – malometrážní byty k pronájmu

Byt 3+kk Uherské Hradiště, ulice Štepnická

Byt v cihlovém domě postaveném jako novostavba před dvaceti lety. Umístění v 5. patře z pěti s výtahem a náherným výhledem k oken a prostorného balkonu. V osobním vlastnictví. K bytu náleží balkon s nádherným výhledem a dva sklepy na papře Plocha bytu 74 m2.

Dispozice: Obývací pokoj s kuchyní, ložnice, pokoj, samostatné WC, velká koupelna se sprchovým koutem, prostorná chodba s úložnými prostory, šatna
Byt po nově provedené kompletní rekonstrukci: nová elektřina, voda, odpady, omítky, dveře s obložkami, světla, nová, zděná koupelna se sprchovým koutem i vanou, nové WC, plastová okna, plovoucí podlaha, dlažba, sádrokartonové podhledy s LED osvětlením, atd… Součástí bytu bude nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči Bosch ( varná deska, trouba, mikrovlnka, digestoř, myčka, vestavná lednice s mrazákem).
pro více informací volejte makléře: Ing. Rostislav Guryča, tel.: 776 797 007.
K dispozici od května 2022.

Byt 2+1 – ulice Tř. Mar. Malinovského

Byt v cihlovém domě, ve 2 patře. V osobním vlastnictví. K bytu náleží balkon a sklep. Plocha bytu 68 m2.
Dispozice: obývací pokoj, ložnice, kuchyň, samostatné WC, koupelna se sprchovým koutem, prostorná chodba.
Byt po nově provedené kompletní rekonstrukci: nová elektřina, voda, odpady, omítky, dveře s obložkami, světla, nová, zděná koupelna se sprchovým koutem, nové WC, plastová okna, plovoucí podlaha, dlažba, sádrokartonové podhledy s LED osvětlením, atd…Součástí bytu je nové kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči Bosch ( varná deska, trouba, mikrovlnka, digestoř, myčka, vestavná lednice s mrazákem).
K prodeji říjen 2022.