G2 Reality s.r.o.

Reality Zlín - prodej, pronájem a rekonstrukce nemovitostí

O firmě

Reality Zlín – Prodej a nákup nemovitostí

Zlínská realitní kancelář G2 REALITY, s.r.o. nabízí tradiční realitní služby – výkup bytů i domů, zprostředkování prodeje nemovitostí, zajištění pronájmu či provedení rekonstrukce bytu či domu. Vykupujeme i byty či domy v exekuci. Odborně vám také poradíme a pomůžeme s výhodným financováním nemovitostí.

Najdete nás v realitní kanceláři ve Zlíně, Rašínova 522 a protože perfektně známe zdejší kraj, působíme výhradně ve Zlínském kraji – Zlín, Otrokovice, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Kroměříž a blízké okolí.

Realitní služby ve Zlínském kraji

Vždy jednáme férově a na rovinu. Pracujeme stoprocentně profesionálně s hlavním cílem, splnit požadavky našich klientů. Dlouhodobě spolupracujeme s osvědčenými odborníky (právníci, odhadci nemovitostí, daňoví a finanční poradci aj.).

Podívejte se na jednoduchý přehled našich služeb:

Nechceme být největší, ale nejlepší

Naším cílem není být největší, ale nabízet kvalitní a profesionální služby a mít spokojené klienty. Věříme, že je to nejlepší reklama i správná cesta. Nikdy neplatíte žádné skryté poplatky, vše dohodneme předem, jasně a otevřeně. U nás je standardem to, co je u jiných za příplatek! Jsme realitní kancelář pro Zlínský kraj – Reality Zlín, Otrokovice, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Staré město, Kroměříž a okolí.

Můžete nás kdykoliv kontaktovat, budeme se těšit na Vaši spolupráci.